На свята ціна на живець свиней стабільна – AgroTimes

Для свиногосподарств перший тиждень року минув вдало Ціна реалізації живця переважно залишилася на рівні останнього тижня грудня, тож не змінилася і середньоринкова позначка – 49,75 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Останні торги 2021 року для абсолютної більшості свиногосподарств завершилися укріпленням цін закупівлі на досягнутому рівні. Початок святкових вихідних та активний попит з боку переробників дозволили не лише оперативніше завершити торги на перший тиждень року, а й не переглядати ціну реалізації.

Епізодичні корегування цін обмежилися збільшенням цін на 0,25-0,5 грн/кг для окремих операторів. Отже, переважно товарні партії на початок січня розписали по 49,5-50 грн/кг. Вищі ціни подекуди зустрічалися у дефіцитних щодо свинини регіонах країни.

Ураховуючи відносно сталий попит з боку переробників та дещо менші обсяги пропозиції свинини, ніж тижнем раніше (зокрема, і через позапланову реалізацію на запит про додаткові обсяги), виробники свинини налаштовані зберегти ціну на рівні 49,5-50 грн/кг.

Деякі м’ясопереробники очікують пониження цін закупівлі через надходження дешевшої імпортної свинини. Та наявний потік імпорту на тлі менших обсягів внутрішньої пропозиції навряд чи спричинить дисбаланс на ринку, а більшість м’ясопереробників надалі працюватимуть на українській м’ясній сировині.

Як повідомлялося, Україна у 2021 році закупила за кордоном на 45% більше свинини.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується