Вимкнення секцій на розподільнику добрив повертає €20-45 тис. за сезон – AgroTimes

Компанія Amazone оснащує свої нові розподільники ZA-TS функцією HeadlandControl, що забезпечує рівномірне внесення добрив на свій ділянці. Впроваджувати технологію варто на будь-якому агропідприємству. Втім, особливо актуальною вона буде в господарствах, що тільки розпочинають виконувати картографування полів.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Нові машини Amazone дозволять економити мінеральні добрива вже в перший сезон експлуатації – завдяки рівномірності розподілу на всій площі, вимкненню секцій за роботи на розворотних смугах і приграничного внесення. Окрім того, економія коштів відбувається ще й завдяки уникненню вилягання посівів від «передозування» добривами, що, відповідно, дозволить досягти вищої врожайності», – відзначають у статті.

З практики виробника навісні машини Amazone вартістю €20-45 тис. окупаються в господарстві з умовним земельним банком у 1000 га за один сезон. І це тільки внаслідок вимкнення секцій.

Компанія пропонує лінійку нових машин, тому кожне агропідприємство може підібрати саме ту, що оптимально придатна для конкретної площі господарства.

Нагадаємо, втрати добрив на розворотних смугах сягають 0,5 т/1 тис. га.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується