Трактори Fendt можна обладнати самоочисним повітряним фільтром – AgroTimes

Корпорація AGCO розробила самоочисний повітряний фільтр, що доступний для тракторів серії Fendt 900 Vario і Fendt 1000 Vario.

Про це повідомляє прес-служба Fendt.

«Високопотужні трактори Fendt від 296 к.с. до 517 к.с. використовуються на великих фермах по всьому світу. Вони дуже популярні серед клієнтів у таких регіонах як Південна Америка або Австралія. Там ґрунти, як правило, сухі, і утворюється багато пилу. Автоматичне управління нашої самоочисної системи повітряного фільтра дозволяє операторам виконувати свою роботу без перерв. Крім того, регулярне автоматичне очищення збільшує термін експлуатації машини», – зазначає голова правління AGCO/Fendt Крістоф Греблінгхофф.

Для використання в регіонах, особливо схильних до утворення пилу, Fendt є першим виробником, що пропонує опційний самоочисний повітряний фільтр під час постачання техніки.

Система фільтрації поєднує безперервне видалення пилу з активним очищенням фільтра за 30-секундний цикл очищення. Фільтр видувається на ходу, щоб уникнути простоїв.

Пиловий фільтр має власний резервуар для стисненого повітря на 12 бар. Потік стисненого повітря регулюється електромагнітним чи імпульсним клапаном. Перед продуванням швидкість вентилятора підвищується й продовжує працювати в такому режимі деякий час, що покращує результати очищення.

Оператор отримує повідомлення про процес очищення на терміналі та може вибрати, активувати його вручну або повністю автоматично. Термін служби фільтру складає близько двох років. Система вимагає спеціально розробленого фільтруючого картриджа.

«7 грудня міжнародна комісія з інновацій Німецького сільськогосподарського товариства (DLG) Agritechnica 2022 нагородила самоочищувальну систему повітряного фільтра Fendt срібною медаллю», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, оновлена система FendtONE підвищує ефективність керування машинами.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується