Комбайн BIG X має збільшений діапазон довжини подрібнення зеленої маси – AgroTimes

Компанія KRONE розробила універсальні машини для збирання кормів потужністю від 490 до 1156 к. с. – комбайни BIG X. Їх обладнали функціями, що підвищують якість подрібнення зеленої маси та разом з тим оптимізують продуктивність роботи й заощаджують пальне.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Коли виникає потреба змінити швидкість обертів барабана з 1250 на 800 об./хв, оператору достатньо скористатись стандартним гайковим ключем, щоб змінити налаштування редуктора VariLOC у ремінному шківі подрібнювального барабана. Завдяки такій операції діапазон довжини подрібнення може збільшуватися до 53%. Такимч чином можна за короткий час обирати коротке та довге подрібнення», – розповідають у статті.

Дальність викидання може зручно регулюватися з кабіни за допомогою поворотної засувки в задній стінці пришвидшувача викиду, щоб її швидко адаптувати до транспортних засобів. Оскільки пришвидшувач викиду за невеликих навантажень вимагає менше потужності, заощаджена потужність двигуна використовується подрібнювальним апаратом, що додатково підвищує загальну продуктивність роботи.

«Поперечне розташування двигуна дає можливість прямого приводу подрібнювального барабана і пришвидшувача викидання за допомогою поліклінового паска. Помпи для живильника та жатки, а також ходова і робоча помпи приводяться в дію за допомогою редуктора відбору потужності від дизельного двигуна. Увімкнення всіх компонентів для переміщення потоку зеленої маси проводиться через фрикційну муфту редуктора відбору потужності двигуна», – відзначають у статті.

Нагадаємо, KRONE BIG X швидко адаптується до різних умов збирання кормів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується