Україна входить в новий рік на ціновому плато по зерну – АГРОПОЛІТ

Пропозиція на світовому ринку зернових є достатньою, хоча існують питання, пов’язані з якістю зерна та нестачею продовольчої пшениці в світі. І хоча низка країн відчуває економічну турбулентність, що впливає на купівельну спроможність, Україна входить у новий рік зі стабільними показниками цін на зернову продукцію. Таку заяву у матеріалі AgroPolit.com зробила менеджер з розвитку «Maxigrain» Олена Нероба.

За словами Нероби, основні споживачі зернових – це не найбагатші країни, та й в загалі світ перебуває зараз в інфляційному процесі, тому й розраховувати на великі надходження коштів для закупівель немає звідки. Україна – не виняток.

 

Наприклад, ми можемо спостерігати за тим, як один з найбільших наших покупців – Туреччина – впритул наблизилася до дефолту. Однак в цілому ситуація стабільна, Україна входить в новий рік на ціновому плато. Тобто ціни на зернові трохи знизилися, адже обсяг на ринку є, а от попит спав. Більшість наших покупців вже викупила те, що їм потрібно. Лише Єгипет не придбав українську продукцію в тому обсязі, який їм потрібен. Я думаю, що найближчим часом вони активізуються, але варто пам’ятати, що продукцію пропонуємо не лише ми, а й Росія, Франція (яка зараз майже втратила Алжирський ринок зерна) та інші гравці», – повідомила Нероба.

 


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується