Аграрії отримали дотації за реконструкцію і будівництво елеваторів – КУРКУЛЬ

Аграріям нараховано часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання та переробки зерна. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Зазначається, що відповідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» від 02.12.2021 № 1931-ІХ, обсяг фінансування за КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» було збільшено бюджетних асигнувань до 4 млн 665 тис. грн, з яких було спрямовано 165 000 000,0 грн на напрям часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання та переробки зерна.

Для отримання державної підтримки документи приймалися до 15 листопада 2021 року включно.

За результатами розгляду поданих документів до реєстру було включено 14 сільськогосподарських товаровиробників, яким нараховано часткове відшкодування вартості на 15 об’єктів зі зберігання та переробки зерна в обсязі 183 млн 666 тис. гривень.

Розподіл бюджетних коштів між сільськогосподарськими товаровиробниками здійснено пропорційно нарахованим сумам часткового відшкодування вартості об’єктів зі зберігання та переробки зерна у межах бюджетних асигнувань.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується