Британці шукають інвестиції для виробництва роботів, які заварюють та роздають каву – NEWFOOD

LoveCaf створив прототип першої роботизованої кавомашини, замовлення для якої можна робити з мобільного телефону, а забрати напій — біля найближчого торгового автомата. 

Робомашина сама приймає замовлення, варить каву й розвозить її до шафок, звідки можна забрати напій.

Розробники говорять, що це зробить революцію на ринку кави у Великобританії. Вони прагнуть створити найзручніший продукт, який існує для замовлення та отримання напоїв.

«Бачення LoveCaf полягає в тому, щоб стати лідером у британському сегменті публічних кавових автоматів. Використовуючи виняткову технологію, ми хочемо виробляти та доставляти каву людям так, як ніколи раніше. І робитимемо з любов’ю», — каже засновник Сол Кларк.

Бізнес-ідея виникла з бажання засновника мати можливість швидко забрати свою ранкову каву після замовлення, перебуваючи в щоденних поїздках та протягом дня. Але він швидко розчарувався через відсутність інновацій для індустрії coffee-to-go (кави з собою). 

Зараз бізнес LoveCaf знаходиться у зародковому стані, але у них є бачення та місія — дати клієнту максимально зручний формат, коли забрати каву можна після одного натискання кнопки.

Кава є найпопулярнішим напоєм у всьому світі: щодня випивається понад 2 мільярди чашок

Тільки у Великобританії щодня випивається понад 95 мільйонів чашок. Це велика галузь, яка забезпечує понад 210 тис. робочих місць у цій країні та щорічно вносить близько 9,1 мільярда фунтів стерлінгів в економіку Великобританії.

Кава також є сферою для втілення безлічі інновацій. Наприклад, недавно виробник альтернативної кави створив її з насіння фініків та лушпиння соняшнику.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується