Львівщина виділила понад 20 млн грн на дотації для аграріїв – AgroPortal

Львівська обласна рада виділила на підтримку аграрного сектору 20,7 млн грн.

Про це повідомила директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман на своїй сторінці у Facebook.

«У 2022 році на підтримку аграрного сектору Львівської області виділено 20,7 млн грн. Таке рішення сьогодні ухвалили депутати Львівської обласної ради. Цим відносно невеликим бюджетом ми плануємо охопити напрями, які в сегменті мікро- та малого аграрного бізнесу мають найбільший потенціал розвитку», — написала вона.

Головні напрями оновленої програми:

  1. Компенсація відсотків за залученими кредитами та відсотків (комісії) за супроводженням договорів фінансового лізингу.
  2. Надання пільгових кредитів на зворотній основі: на реалізацію бізнес-планів під 5% річних; для відновлення втрат від наслідків надзвичайних ситуацій на безоплатній основі. Кредити для суб’єктів господарювання, засновниками яких є учасники АТО (ООС), надаватимуться у 2022 році на безоплатній основі
  3. Для СФГ (без набуття статусу юридичної особи) та сільськогосподарських кооперативів: часткове відшкодування вартості основних засобів та придбання поголів«я ВРХ.
  4. Для господарств, які спеціалізуються на вирощуванні ягід та овочів: часткове відшкодування вартості тепличних конструкцій, тунелів та обладнання до них.
  5. Для суб’єктів господарювання у галузі рибництва: часткове відшкодування вартості рибопосадкового матеріалу та дотація на площу зариблених об»єктів.
  6. Для виробників нішевих культур: часткове відшкодування вартості придбаного високорепродуктивного насіння, витрат за придбані мікробіологічні ЗЗР, а виробникам органічної продукції відшкодування вартості сертифікації.
  7. Субвенція на заходи з поліпшення громадських пасовищ та проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується