У 2021 році держава надалая аграріям підтримки на понад 4,6 млрд грн — Лещенко – АГРОПОЛІТ

У поточному році державна підтримка сільгоспвиробників перевищила 4,6 млрд грн. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко в Укрінформі під час пресконференції «Державна підтримка суб’єктів господарювання. Аналіз за 2019–2021 роки», повідомляє Укрінформ.

Він зазначив, що потреба аграріїв у держпідтримці становили близько 7 млрд грн.

«У 2021 році державна підтримка аграріїв становила більше 4,6 млрд грн з урахуванням відповідних змін, які були внесені до бюджету. Але 2021 рік показав, що сьогодні запити сільгоспвиробників є набагато вищими, ніж обсяг підтримки. Загальна потреба, яку українські аграрії сформували шляхом подачі документів, становила майже 7 млрд грн», — сказав Лещенко.

Він зазначив, що додаткових коштів в першу чергу потребують програми довгострокового характеру, які стосуються інфраструктури, розбудови тваринницьких комплексів, садівництва, ягідництва. За його словами, обсяг робочих місць, які створені завдяки державній підтримці, перевищили 30,4 тис., а податки від цього становили 1,3 млрд грн.

 

Наше завдання на 2022 рік – презентувати українським аграріям, українському суспільству всі наші напрацювання і сформувати програми розвитку малого та середнього товаровиробника. Він – основа подальшого розвитку та забезпечення агровиробництва», — підсумував Лещенко.

 

Нагадаємо, що в Україні нададуть додаткову держпідтримку фермерам, які вирощують локальні породи тварин.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується