New Holland і AGXTEND презентують нове рішення для прополювання виноградників – AgroTimes

New Holland Agriculture розширює ряд електричних рішень для прополювання XPowerä новою концепцією XPN для вузьких виноградників. Вона інтегрована в трактор New Holland Braud 9000N, який вперше був публічно представлений на виставці SITEVI 2021.

Про це повідомляє прес-служба New Holland Agriculture.

Зазначають, що в концепції XPN використовується привід генератора, що приводиться в дію гідравлічним ланцюгом із датчиком навантаження носія. Він також оснащений абсолютно новим аплікатором, спеціально адаптованим до вимог вузьких виноградників з точки зору ширини прополювання й пристосовності до типів лоз, що зустрічаються, наприклад, в регіоні Шампань.

Відповідно до універсального підходу New Holland, XPN буде інтегрований у тримач із встановленням двох пар аплікаторів на оригінальні тримачі інструменту у поєднанні з використанням інтерфейсу IntelliView IV™.

«Використання технології XPower, що забезпечує дбайливе ставлення до ґрунту та виноградної лози, а також зменшує вуглецевий слід, робить XPN альтернативою хімічній обробці. Команди AGXTEND, New Holland Braud та Zasso працюють пліч-о-пліч над цим проектом, об’єднуючи свої ноу-хау та досвід для вирішення технічних проблем, щоб бути готовими до запуску нового рішення на ринок у сезоні 2023 року», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, компанії New Holland Agriculture та MacDon Industries Ltd. стали партнерами.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується