Для української кондитерки відкриється ринок Саудівської Аравії – АГРОПОЛІТ

Українські виробники кондитерської продукції експортуватимуть свою продукцію до Саудівської Аравії. Про це повідомляє  прес-службу Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Зазначається, що Львівська майстерня шоколаду, Харківська бісквітна фабрика (Корпорація «Бісквіт-Шоколад») та ТОВ фірма «Грона» підписали контракти на постачання своєї продукції під час бізнес-місії до Королівства Саудівська Аравія.

«Ще декілька українських виробників кондитерської продукції знаходяться на завершальній стадії переговорів з імпортерами та дистриб’юторами із Саудівської Аравії щодо підписання контрактів», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що бізнес-місія, що була організована МЗС України спільно з Асоціацією «Укркондпром» за сприяння Посольства України, передувала серія В2В зустрічей в рамках ініціативи Vtrade (Virtual Trade) Confectionery Foods.

З травня по жовтень 2021 року 18 українських компаній провели близько 70-ти переговорів онлайн завдяки спільним зусиллям Асоціація «Укркондпром», Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Це дозволило українським виробникам кондитерської продукції розширити географію експорту та поглибити торговельні відносини з країнами ACEAH та країнами Перської затоки.

Нагадаємо, що українські кондитери скоротять виробництво продукції через висоці ціни на газ.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується