Як зменшити витрати добрив без втрати врожайності — поради експерта – SuperAgronom

Зекономити на добривах і не втратити врожайність можна завдяки правильному зниженню обсягів їх застосування. Зокрема, цього можна досягти завдяки попередженню втрат азоту, використовуючи інгібітори.

Про це йдеться у матеріалі «Стабілізатори азоту: як отримати реальну економію на добривах».

Основна форма азотного живлення рослин — нітратна (NО3‾). До того, як рослина почне поглинати цю форму, їй необхідно пройти два етапи перетворення.

NH2- > NH4+ > NО3-

 

«Трансформація амідної (NH2-) форми в амонійну відбувається під дією ферменту уреаза, який міститься в ґрунті. Амонійна форма (NH4+), в свою чергу, частково доступна рослині, а частково під дією бактерій роду Nitrosomonas у ґрунті переходить у нітратну форму (NО3-)», — розповідає Сергій Богомаз, керівник технічного маркетингу АХТ.

 

За його словами, загальні втрати азоту під час перетворення форм у ґрунті можуть сягати більше 40%.

Перші втрати відбуваються при переході NH2- в газоподібну форму NH3+. Ці втрати газоподібного аміаку можуть сягати 40%. Для того, щоб знизити відсоток втрат, необхідно зменшити активність ферменту уреаза — інгібітором уреази відповідно.

Втрати на цьому етапі посилюють:

    • кислі ґрунти;

 

    • ґрунтова посуха;

 

    • вітряна погода з інтенсивним сонячним випромінюванням.

 

Другий етап втрат — вимивання NO3- (до 25% втрат) і випаровування NO2 в процесі денітрифікації (до 10% втрат). Вони відбуваються за умов перезволоження, що у наших реаліях трапляється рідко, особливо у південних регіонах. Тому втрати на другому етапі можна вважати не критичними. Для впливу на ці втрати сповільнюють життєдіяльність бактерій роду Nitrosomonas інгібіторами нітрифікації. Робота інгібітором уреази також опосередковано зменшує втрати азоту, але на декілька етапів раніше — тому що за ланцюгом перетворень зменшується і кількість азоту у формі NO3‾.

Втрата добрив

Нагадаємо, що в портфелі бренду «Агрохімічні технології» (АХТ) є інгібітор уреази — N-stab. 2021 рік став першим у реалізації і використанні продукту у виробничих умовах господарств, що дало змогу масштабно випробувати продукт та розрахувати рівень його окупності за рахунок збереження азоту в рідкому добриві КАС на озимій пшениці.

Детальніше про те, як зекономити на добривах, читайте у матеріалі на SuperAgronom.com.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується