«Дунайський Аграрій» агрегатуватиме плодоовочеву продукцію регіону – AgroTimes

Компанія «Дунайський аграрій» у селі Саф’яни на Одещині за допомогою Українського проєкту бізнесрозвитку плодоовочівництва (UHBDP) обладнала холодильні приміщення для зберігання плодоовчевої продукції виробників регіону та представлення її у національних мережах супермаркетів.

Про це повідомляють в UHBDP.

«Продукція, що надходить з полів, розділяється за сортами, очищується, пакується, маркується. При цьому використовується установка для барботажного миття та транспортер для сортування, картонна тара, яка відповідає вимогам стандартів безпеки харчових продуктів», – йдеться у повідомленні.

Потім продукція закладається в камери, де вона охолоджується і зберігається при оптимальному температурному режимі до формування товарної партії для відправлення покупцям.

«Якщо оцінювати перспективи, які відкриваються у процесі реалізації цієї ідеї, то наступним кроком може бути організація переробки продукції, що поставляється фермерами Придунайського регіону. Йдеться як про продукцію 2-го та 3-го сортів, так і про надлишки свіжої продукції в цілому, які виникають у пікові періоди кожного сезону. Розвиток переробки може суттєво знизити ризики, які виникають у невеликих виробників практично щосезону і пов’язані з обвалом цін, викликаним надвиробництвом того чи іншого виду свіжої продукції», – повідомляють в UHBDP.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується