Україна експортуватиме картоплю до Євросоюзу – АГРОПОЛІТ

Держпродспоживслужба звернулася з листом до Генерального директорату з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів Європейської комісії про розгляду можливості здійснення експорту української картоплі до країн Європейського Союзу. Про це написала голова Держпродспоживслужба Владислава Магалецька у Фейсбуці.

Вона повідомила, що про це йшла мова під час її зустрічі з представниками Української асоціації виробників картоплі.

«Україна виконує взяті на себе зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, щодо адаптації національного законодавства до загальноєвропейського в частині картоплярства. Ми продовжимо докладати всіх зусиль для відкриття ринку ЄС для українських картоплярів», — зазначила Владислава Магалецька.

Наразі з європейськими колегами обговорюється питання щодо необхідності призначення інспекції європейських експертів в 2022 році для відкриття експорту української картоплі до ЄС.

 

Переконана, українську картоплю будуть смакувати скоро в багатьох країнах Європи! Будемо активно разом з Українською асоціацією виробників картоплі відкривати нові ринки збуту», — переконана голова Держпродспоживслужби.

 

Нагадаємо, що картоплярі отримали 53 млн грн компенсації на будівництво картоплесховищ.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується