Steketee представив комбінацію просапного знаряддя та баку для обприскування – AgroTimes

Підрозділ LEMKEN – Steketee презентував оновлену просапну машину EC Weeder. Її обладнали удосконаленою системою підрулювання з камерою IC-Light, а також баком Spray Hub для внесення ЗЗР.

Про це кореспондент AgroTimes дізнався під час заходу BLUE INNOVATION DAY.

Система підрулювання вже інтегрована в агрегат. Навіска трактора зафіксована таким чином, що може коливатися. Так, трактор не впливає на рух культиватора, й знаряддя, розпізнаючи рядки, самостійно підрулює раму в потрібному напрямку. Камера IC-Light, що є власним винаходом Steketee, тепер може бути встановлена по центру, завдяки чому колеса трактора більше не потрапляють в поле зору камери й не закривають рядки.

Перевага цієї камери в тому, що вона знімає в кольоровому спектрі (RGB), що має 256 тис. можливих комбінацій фарб. Це дуже важливо, оскільки рослини дуже різні за кольорами та відтінками й можуть змінювати їх упродовж вегетації.

На знаряддя можна встановити комбіновану систему із двох камер, що будуть обмінюватися даними й передавати їх на термінал. Це стане у нагоді, якщо рослини погано зійшли, або мають дуже маленькі листки, або при реалізації опції Section Control.

Нова функція, якою обладнали просапне знаряддя, – обприскування. Спеціальний бак Spray Hub спільно розробили LEMKEN і Steketee. Його можна заповнювати або ж рідники добривами, або ж гербіцидами і таким чином проводити смугову хімічну обробку у поєднанні із механічною на міжряддях. Система внесення Spray Kit змонтована на рамі культиватора та розділена на три секції, які можна механічно вимикати (в майбутньому автоматично і посекційно). Така розробка є фактично обприскувачем без штанги. Продуктивність помпи становить 140 л/хв, чого достатньо для різної ширини захвату. Бак можна замовити з об’ємом 1100 л або 1500 л. Також є бак з водою для промивання всієї системи й додаткова вага на 330 або на 660 кг. Керується Spray Hub за допомогою системи ISOBUS. Управління всіма процесами відбувається на моніторі.

Важливо, що з цим агрегатом обприскуються лише рядки, а не вся площа ділянки. Відтак, норма виливу та витрати на ЗЗР значно зменшуються.

Оновлена машина EC Weeder буде доступна для замовлення з наступного сезону.

Нагадаємо, LEMKEN презентував новий плуг Juwel 8i з інтегрованим модулем ISOBUS.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується