Монітор Trimble можна приєднати до техніки трьома способами – AgroTimes

Ефективність роботи причіпного знаряддя можна підвищити, приєднавши його до монітора Trimble. Зробити це можна за різного технічного оснащення господарств.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Найсучасніший спосіб – ISOBUS-приєднання, коли монітор приєднують до знаряддя за допомогою кабелю. У такому разі можна керувати будь-якою агрегатованою технікою. Якщо причіпне знаряддя не ISOBUS-сумісне, але має власний монітор, то в певних випадках можна приєднатися до монітора Trimble і таким чином керувати роботою техніки. Третій варіант – приєднання агрегата, що не є ISOBUS-сумісним, за допомогою системи Field IQ ISOBUS. У цьому разі на сівалку встановлюють повний комплект дообладнання, що робить механічну машину «інтелектуальною». Загалом практично будь-які агрегати – самохідні чи причіпні можуть бути переобладнані таким чином.

«Обладнання компанії Trimble нагадує модульну конструкцію: якщо купили монітор, можете застосовувати його як курсовказівник; якщо потрібна система автоводіння, можна докупити потрібне обладнання до вже наявного чи встановленого й отримати повноцінний автопілот. Тобто не потрібно викидати наявне обладнання, треба тільки його доповнити, – зауважує регіональний менеджер із продажів компанії Trimble Тарас Пилипака. – Система Trimble – це комплекс елементів, що функціонують пов’язано один з одним. Але головна перевага – хмарні рішення, що в автоматичному режимі допомагають керувати всіма процесами в полі».

Раніше ми повідомляли, Trimble зменшує вплив людського чинника на виробництво.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується