Компанія CLAAS демонструє зростання – AgroTimes

Компанія CLAAS збільшила свій дохід у 2021 фінансовому році на 19% до €4798 млрд (порівняно з попереднім роком: €4042 млрд). Прибуток до оподаткування виріс до €357 млн (у минулому році: €158 млн).

Про це AgroTimes повідомляють у прес-службі компанії.

«CLAAS вдалося досягти зростання, незважаючи на проблеми у сфері виробництва та пандемію. Ми навіть зафіксували двозначне зростання доходів і значне покращення прибутковості в усіх регіонах світу», – зазначив голова правління CLAAS Group Томас Бьок.

До тогорічного зростання в Північній Америці та Східній Європі приєдналися ключові ринки Західної та Центральної Європи, включно з Німеччиною та Францією, які є дуже важливими  для CLAAS. Сполучене Королівство Великої Британії також відчуло суттєвий приріст, незважаючи на певну невизначеність через Brexit.

Витрати на дослідження та розробки встановили новий рекорд – €262 млн. Інвестиції в інноваційні електронні системи та діджиталізацію сільськогосподарських процесів залишалися у постійному фокусі.

Інвестиції в основні засоби на загальну суму €138 млн продовжували залишатися на високому рівні. Зокрема, в Ле-Мані завод тракторів відновив свою роботу після масштабного переобладнання та реконструкції. Відбулася модернізації виробничих потужностей зернозбиральних комбайнів у Харзевінкелі.

Кількість працівників у всьому світі зросла протягом року і становила 11 957 осіб. У Німеччині їх кількість зросла на 3,5%, а у Франції – на 4,3%. У межа групи компаній CLAAS збільшилась також кількість стажерів (від 714 до 775).

Зазначають, що ситуація з постачанням техніки та розвиток цін на ринках знаходиться в зоні ризику порівняно з минулим роком. Загалом компанія CLAAS очікує стабільного попиту на сільськогосподарську техніку в стратегічних регіонах збуту протягом 2022 фінансового року. Незважаючи на ці невизначеності, CLAAS передбачає зростання доходів.

Нагадаємо, у дилерській мережі CLAAS Ukraine відбулися зміни.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується