Аграрії з Клубу новаторів поділились досвідом застосування ЗЗР – SuperAgronom

Сьогодні, 21 грудня 2021 р., у Києві відбулася зустріч аграріїв-учасників «Клубу новаторів». Підприємці поділилися досвідом застосування продуктів BASF і отримали рекомендації експертів компанії щодо їхнього подальшого використання.

Про це інформує прес-служба BASF.

 

«Україна має великий та важливий для всього світу аграрний ринок. А також велику кількість успішних аграріїв, які щороку збільшують свої досягнення у вирощуванні сільськогосподарських культур. Компанія BASF дуже пишається тим, що має саме таких аграріїв у складі Клубу новаторів», — сказав на зустрічі Клубу Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

 

Він наголосив, що Клуб новаторів агробізнесу — це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники мають можливість обмінятися досвідом, ознайомитися з новими технологіями і продуктами та обговорити їхнє ефективне застосування для розвитку бізнесу.

 

«Ті напрацювання, які є всередині компанії, розходяться до наших підприємств як до новаторів аграрного ринку. На сьогодні в мене в улюбленцях — Альтерно, Пріаксор», — зазначив Євген Коростельов, агроном ТОВ «Преображенське».

 

Зазначається, що наразі до клубу входять 27 аграріїв із 19 областей України, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології в своїй діяльності. Учасники клубу отримують змогу тестувати нові препарати компанії на своїх полях. Завдяки їм всі аграрії України отримають чесну та перевірену інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

 

«Тут, у Клубі новаторів, часом нам навіть нагадують про деякі моменти, які ми вивчали хто в інституті, хто в академії. За це теж надзвичайно вдячні експертам компанії BASF. На всіх полях з кукурудзою цьогоріч використовували Стеллар Плюс. Правда, на різних локаціях у різних нормах, бо були дуже несприятливі погодні умови. Фунгіцидний обробіток усіх культур, які ми вирощуємо (а це озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза і соняшник) — пріоритет препаратами BASF», — додав Микола Тімош, агроном по захисту рослин ТОВ «Ситний двір».

 

Учасники Клубу новаторів

 

«Тут представлені добре відомі ЗЗР, які порівнюють з іншими топовими продуктами на ринку. Є спостереження по різних регіонах України, по кліматичних зонах, погодних умовах, рівню забур’яненості. Це все дозволяє більш оперативно, більш точно приймати зважені рішення на власному полі. У себе на пшениці застосовуємо Капало, користуємося новим продуктом Корум на сої, на соняшнику — Архітект», — наголосив Сергій Юр’єв, головний агроном ТОВ «Ічнянське».

 

Наступного року учасниками клубу планується застосовування своїх полях таких препаратів:


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується