Завершилось навчання у Зимовій школі GESI – SEEDS

«Учасниці та учасники онлайн-програми Зимова школа GESI успішно завершили навчання, що тривало із лютого по грудень 2021 року захистом 8 бізнес-проєктів та 2-х проєктів соціальних ініціатив», – про це повідомила Наталія Маєвська, координаторка програми ти виконавча директорка Ukrainian Food Valley.

Особливістю цього курсу є участь людей із особливими потребами, адже курс Зимова школа GESI був адаптований мовою жестів. До фіналу дійшли 2 представники такої групи учасників із індивідуальними проєктами «Мікро-грін» та «Міні-птахоферма», пише SEEDS.

У бізнес-навчанні для керівників та власників малого та мікро агріфуд бізнесу зі всієї України взяли участь такі групи агровиробників:

– майстрині крафтових продуктів харчування;
– фермери, що вирощують та переробляють плодово-ягідну продукцію, смакові та лікарські трави;
– фермери, що утримують ВРХ та кіз та виготовляють сир та інші молокопродукти;
– аквакультура та птиця.

Серед здобутків даної навчальної програми є створення учасницями зі всієї України спільноти SHE FARMS та їхнього спільного продукту – подарункових боксів!

Навчальний онлайн-курс Зимова школа GESI розроблений та проведений викладачами бізнес-освітньої платформи Ukrainian Food Valley за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО, що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл.

SEEDS


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується