Де живе наймолодша фермерка у світі? – SEEDS

Наймолодшу фермерку в світі звуть Кендалл Рей Джонсон. Їй усього 6 років, але вона вже має офіційну акредитацію та навчає інших дітей, як доглядати за рослинами. Мешкає дівчинка у штаті Джорджія (США), повідомляє SEEDS.

Захоплення Кендалл сільським господарством почалося з розваги з прабабусею в саду. Та показала майбутній фермерці, як саджати розсаду. Спочатку дівчинка вирощувала рослини в саду, а зараз на великий город перетворилося заднє подвір’я поблизу будинку родини Джонсон, пише AgriGator.

Маленька ферма маленької Кендалл має назву “aGROWKulture”. Сертифікат щодо акредитації дівчинці видав особисто губернатор Джорджії.

Юна фермерка продає овочі онлайн. Продукція має високий попит. Кендалл Рей Джонсон не лише вирощує капусту, цукіні, помідори, огірки та інші овочі, а й займається благодійністю та створила освітній проєкт.

Дівчинці вже вдалося зібрати 85 тисяч доларів на благодійність. Також Кендалл організувала клуб садівників для дітей, де навчаэ однолыткыв доглядати за рослинами. Тепер маленька фермерка планує зібрати ще 10 тисяч доларів, щоб створити сільськогосподарську наукову лабораторію просто неба, де буде місце для компостування та навчальний простір для дітей.

 

В Україні теж діють аграрні навчальні проєкти для дітей. Наприклад, цього року учні Заворицької школи (Калитянська ОТГ, Київська область) почали доглядати за невеликою пасікою. На подвір’ї навчального закладу встановили 6 вуликів і заснували соціальне підприємство “Шкільний вулик”.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується