LEMKEN презентує новий фронтальний ґрунтоущільнювач – AgroTimes

Для зворотного прикочування ґрунту та створення баласту для трактора під час підйому сівалки фермери все частіше використовують ґрунтоущільнювачі з передньою навіскою. В асортименті LEMKEN найбільш популярною моделлю є ґрунтоущільнювач VarioPack. Тепер компанія пропонує його у переробленій модифікації з новими характеристиками кермового управління.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

Для експлуатації на пересіченій місцевості або з тракторами, що керуються за допомогою GPS, виробник пропонує ущільнювач ґрунту з гідравлічним регулюванням, що забезпечує надійне продовження борозни. Бічна стійкість ущільнювача розвантажує механізатора, якому вже не потрібно підрулювати в складних умовах.

Кермове управління VarioPack знаходиться під попереднім натягом, що забезпечується механічним способом або за бажанням гідравлічним циліндром з азотною подушкою. Завдяки цьому можна налаштувати тиск таким чином, щоб ущільнювач, відповідно до поточних умов роботи, впевнено повертався в середнє положення й забезпечував точне продовження борозни. Це важливо, наприклад, на схилах або для запобігання розгойдування.

Перевірену конструкцію ґрунтоущільнювача, в якій відсутні ступиці, виробник залишив без змін.

Нові моделі мають ширину захвату від 2,5 до 4 м і діаметр кілець 90 см, а в складній версії – ширину захвату від 4 до 6 м і діаметр 70 та 90 см. У продаж вони надійдуть із середини 2022 року.

Нагадаємо, дискова борона LEMKEN Heliodor буде сумісна з точковим розподільником гноївки.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується