На Хмельниччині врожайність гібридів кукурудзи UNIVERSEED склала 17,3 т/га – КУРКУЛЬ

В Хмельницькій та Одеській обл. середня врожайність зернових гібридів бренду UNIVERSEED досягла показника 10,9 т/га, а рекордна врожайність в 17,3 т/га зафіксована на Хмельниччині. Про це йдеться в матеріалі «Показники врожайності гібридів кукурудзи UNIVERSEED в 2021 р» на Kurkul.com.

«Зернові гібриди кукурудзи бренду UNIVERSEED створювалися для умов складного фітосанітарного стану з високою шкодочинністю хвороб і шкідників, тож характеризуються стійкістю проти різних видів гельмінтоспоріозів, іржі, фузаріозу стебла і качанів тощо», — повідомили в компанії.

Рекордна врожайність гібридів зафіксовано на Хмельниччині:

  • гібрид UNI 3414/EXPI 143 ФАО 360 — 17,3 т/га;
  • гібрид UNI 4417/EXPВ 003 ФАО 420 — 15,5 т/га;
  • гібрид UNI 3510/EXPМ 015 ФАО 260 — 15,5 т/га.

Врожайність гібридів кукурудзи

Нагадаємо, на Кіровоградщині цьогоріч аграрії зібрали понад 2 млн тонн кукурудзи, коли торік врожай був в 2 рази меншим. На результат вплинуло зростання врожайності культури.

До слова, освітня платформа «‎Культиварій»‎ пропонує фермерам новий курс «Цариця Полів», який навчить всіх тонкощів вирощування та реалізації кукурудзи.

«Курс містить понад 40 відеолекцій. До участі в ньому залучено 30 спікерів з-поміж відомих гравців українського та світового аграрного бізнесу. По-третє, курс дає польовий досвід та спілкування з найрезультативнішими практиками. І, останнє, він розтлумачує весь операційний цикл кукурудзи — від вибору насіння і сівби до відвантаження в порту й отримання прибутку», — підкреслила керівниця «Культиварію» Олександра Камишіна.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, то переходьте за посиланням та реєструйтесь.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується