В Україні очікуються дощі, сніг та ожеледиця – SuperAgronom

За даними моніторингу Метео Фарм, друга декада грудня 2021 пройде під супроводом дощів, що змінюватимуться снігом, небо буде хмарним, а на дорогах очікується ожеледиця.

 

«Упродовж тижня пануватиме суцільна хмарність, лише 15 грудня на Заході хмарно з проясненням. Опади йтимуть скрізь, залежно від температури повітря вони будуть у вигляді снігу, мокрого снігу, дощу», — зазначають експерти.

 

В епіцентрі циклону опиняться західні, північні та центральні області. Максимальна кількість опадів очікується 13 та 17 грудня. На значних територіях спостерігатиметься налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, тумани. Вітер північного, східного напрямків, середня швидкість 2-8 м/с.

Температура вночі в центральних, північних та східних областях коливатиметься від -4 до +3°С, вдень -1…+4°С, на Заході прохолодніше -9…+2°С, денна температура досягне позначки -5…+4°С. В південних областях вночі -1…+5°С, вдень повітря прогріється до +1…+9°С.

Мінімальна температура ґрунту на переважній території коливатимуться від -2 до +4°С, на Півдні 0..+7°С, в західних областях -3…+2°С. 13-го грудня виявиться теплішою добою з поміж усього тижня, надалі розпочнеться похолодання.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується