Озвучено ТОП-10 новаторських ідей у сфері сільгосптехнологій, що представлені на Agritechnica 2022 – SuperAgronom

На Agritechnica 2022 було представлено 10 кращих концепцій розвитку сільськогосподарських технологій. Експерти з технічних комітетів DLG та інші міжнародні представники виберуть п’ять переможців, — церемонія цифрових нагород 15 лютого 2022 року.

Про це інформує Agritechnica.com.

У рамках Agritechnica 2022, DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) вперше вручить нагороду «Переможець концепції DLG-Agrifuture» за новаторські досягнення та бачення майбутнього в галузі сільськогосподарських технологій.

Цією нагородою DLG підкреслює свою мету представити на виставці не тільки продукти, які доступні сьогодні на ринку, але й новаторські ідеї, які ведуть до майбутнього глобального виробництва сільгосппродукції.

Нова нагорода зосереджується на технічних можливостях у найближчі 5-10 років і досліджує реалістичні шанси реалізації. Напередодні виставки DLG опублікувала короткий список з 10 номінованих інновацій на нагороду. З цього списку п’ять концепцій буде відібрано у другому раунді журі з незалежних міжнародних експертів. Церемонія нагородження відбудеться онлайн в цифровій програмі Agritechnica 15 лютого 2022 року.

До ТОП-10 новаторських ідей у сфері сільгосптехнологій увійшли:

1. Автоматизована система збору фруктів від компанії Kubota Germany GmbH. Концепція: збиральні машини використовують інноваційну комбінацію дронів та відповідних рішень для логістики. Дрони оснащені системою компенсації вітру, яка забезпечує безпечну та ефективну роботу в будь-яку погоду.

 2. Система огляду бездоріжжя від компанії Robert Bosch GmbH. У системі Bosch Off-Highway Vision дані, отримані різними камерами, радарами та ультразвуковими датчиками, об’єднуються на центральному дисплеї.

 3. Загальна карта покриття для бездротового зв’язку на місцях від компанії AEF — Agricultural Industry Electronics Foundation eV. Карта являє собою розширення сучасної функціональності «контролю секцій» в рамках стандарту ISOBUS, щоб включати рішення для кількох машин у змішаних парках для спільної роботи на місцях.

4. «Підключений білок» від компанії CNH Industrial Germany GmbH — New Holland. Концепція Connect Protein пропонує кожній стороні ланцюга створення вартості сільгосппродукції, від виробників до трейдерів і покупців, повну прозорість протягом усього циклу зростання культур. Для цього агрономічні дані з усіх різних етапів вирощування збираються централізовано. Після збору врожаю можна скласти повний звіт про врожайність і якість, що охоплює весь цикл вирощування.

5. «Контрольоване рядкове землеробство» від компанії Amazonenwerke H. Dreyer SE & Co. KG. Це новий метод орного землеробства для сільського господарства, в якому кожен етап вирощування культур виконується відносно фіксованого рядка, що забезпечує оптимізацію врожайності, незважаючи на менше використання добрив і пестицидів.

 6. «Н2- Проект Аграр» від AGCO Fendt GmbH. H2-Agrar має на меті визначити потенціал та перспективи використання водню в сільському господарстві.

 7. Концепція гібридної трансмісії від CNH Industrial Germany GmbH — Steyr. Технологія передбачає підвищення потужності та вантажопідйомності тракторів. Для реалізації мети паралельна і послідовна гібридна архітектура буде підключена до існуючої трансмісії з подвійним зчепленням і підтримуватиметься суперконденсаторами.

 8. Інтегроване управління дрейфом від Bayer AG Crop Science Division. Технологія заснована на зчитуванні інформації про тенденцію до зносу ЗЗР в певних зонах під час розпилення, а також контролі відстані, зазначеної на етикетках пестицидів. Коли пестицид заливається в розпилювач, збережена інформація перекладається на карту застосування.

 9. Автоматизація сільськогосподарських процесів від AGCO Fendt GmbH. Проект являє собою інтелектуальну автоматизацію тракторних/культиваційних систем з можливостями самооптимізації на основі підходу машинного навчання, отриманого на основі польових даних.

10. «Точкове землеробство», — спільна розробка Technische Universität (TU) Braunschweig. Технологія має допомогти аграріям оптимально обирати культури для вирощування на заданій ділянці, оптимізувати ефективність використання агрохімікатів.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується