Названо культиватор, який дозволяє зменшити застосування гербіцидів до 20% – SuperAgronom

Директор ФГ «Околиця-3» Олег Сатановський зазначив, що завдяки використанню культиватора Bednar Row-Master можливо скоротити застосування гербіцидів на 15-20%.

Про це інформує прес-служба Bednar, передає Traktorist.ua.

Олег Сатановський підкреслив, що агрегатом Row-Master господарство користується перший рік. Цей просапний культиватор агрегатується з трактором John Deere. Швидкість роботи — від 8 до 14 км/год залежно від поля, стадії розвитку основної культури та бур’янів. Працювали по соняшнику і по кукурудзі у фазу розвитку від 4 до 8 листків.

 

«Один Row-Master замінив нам два культиватори КРН, а за якістю роботи їх взагалі не зрівняти. Якщо раніше в нас постійно траплялося підрізання основної культури, то з Bednar цього практично не трапляється завдяки спеціальним датчикам, що фіксують рух агрегата точно по міжряддю. Це набагато полегшило роботу механізатора», — каже Олег Сатановський.

 

За його словами, серед переваг культиватора Row-Master — датчики, що запобігають підрізанню основної культури, складна рама, а також те, що він зручніший на переїздах.

У компанії Bednar наголошують, що культиватор Row-Master випускають у двох модифікаціях — звичайній (RN) і для обробки посівів цукрового буряку (RN_S). Агрегат окрім боротьби і бур’янами можна застосовувати для видалення ґрунтової кірки в насадженнях кукурудзи, соняшнику й інших просапних культур.

У моделі RN робочі органи можуть розташовуватись із міжряддям від 45 до 80 см. Пропонується три варіанти ширини захвату — 4,8 м, 6,4, а також 9,6 м. Мінімальна потужність трактора становить від 60 до 150 к. Модель RN_S випускається у версіях із шириною захвату 3 м, 6, 9 і 12 м і міжряддями 45/50 см.

Масивна рама з великим кліренсом (80 см) дозволяє проводити культивацію у високих насадженнях. Кожна секція з робочими органами працює на паралелограмній навісці, а робочі органи кріпляться за допомогою системи silentblock.

Агрегат може бути оснащений оптичною системою керування CultiCam, яка здатна керувати агрегатом і направляти його точно по міжряддю на самих ранніх стадіях вегетації.

Система складається зі стереоскопічної кольорової камери з двома об’єктивами, монітора, блока керування, датчиків положення і швидкості та електрогідравлічного регулювання положення культиватора.

Робоча глибина встановлюється регулюванням положення опорного колеса на кожній секції. Агрегат оснащено сталевими стабілізаційними колесами. За допомогою «ножа», розташованого посередині зовнішньої поверхні колеса, культиватор утримується від різких бічних зміщень.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується