На порталі «Дія.Бізнес» аграріям пропонують розвивати власну справу у земельній сфері – АГРОПОЛІТ

На порталі «Дія.Бізнес» з’явився розділ про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

«Земельна реформа відкриває нові можливості для землевласників, фермерів, громад та усіх українців, які раніше не мали змоги придбати та розпоряджатися землею. На порталі «Дія.Бізнес» доступний новий розділ — «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин», — ідеться у повідоменні.

На сторінці «Земельна реформа» доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали змоги придбати і розпоряджатися землею.

Інформація розподілена за трьома напрямами:

«Я — землевласник». Землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу;

«Я — покупець». Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації;

«Я — орендар». Орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди.

Крім того, на сторінці кожен громадянин знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також купівлі і продажу земельної ділянки.

Зокрема це порядок реалізації переважного права під час продажу землі, рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та її купівлі, про те, як підготуватися до продажу паю.

Розділ запущено спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Нагадаємо, що минулого тижня в Україні купили/продали 942 земельних паї.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується