Якісна обробка посівів можлива за стабільного ведення штанги – AgroTimes

Стабільність штанги обприскувача є передумовою рівномірного розпилення. Навіть незначні нерівності на високій швидкості можуть призвести до розгойдування, з яким не зможе впоратись найстабільніше шасі. Тому компанія Agrifac встановила на обприскувачах Condor штангу J-boom, конструкція якої забезпечує плавне ведення над цільовою поверхнею та значний строк експлуатації.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Основою J-boom є міцний круглий профіль. Штанга має модульну конструкцію. Завдяки цьому самохідний обприскувач є найкомпактнішим як завдовжки, так і завширшки, що забезпечує чудову загальну оглядовість із кабіни, підвищену безпеку під час дорожнього руху та кращу маневровість навіть на вузьких дорогах», – відзначають у статті.

Також серед переваг штанги виділяють те, що одна її половина може підійматись незалежно від іншої. Це дозволяє зручно обробляти краї полів і працювати на полях із нерівним рельєфом.

Газопружинний механізм захисту країв штанги (в разі зіткнення з перешкодою) та повний захист усіх форсунок від початку до кінця суттєво зменшують виникнення можливих пошкоджень і простої обприскувача.

Обприскувач Agrifac Condor доступний із шириною штанги від 24 до 55 м. Крім того, виробник пропонує на вибір два інтервали розміщення форсунок: 25 або в 50 см, відповідно, мінімальна висота ведення штанги становитиме 30 і 50 см.

Нагадаємо, обприскувачі AGRIFAC Condor обладнали телематичною системою моніторингу.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується