У листопаді Укрзалізниця перевезла рекордну кількість зернових вантажів — 4,1 млн т – АГРОПОЛІТ

За оперативними даними, у дистопаді 2021 року АТ «Укрзалізниця» перевезла 4,1 млн тонн зернових вантажів у всіх видах сполучень, що стало абсолютним рекордом перевезень зернових у місячному вимірі. Також цей показник на 2,7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Укрзалізниця, перш за все, великий, складний, але точний механізм перевезень та логістики нашої держави. Якість цього механізму перед вами — ми бачимо рекорд і не плануємо зупинятись. Продовжуємо постійну роботу із удосконалення перевезень й, впевнений, ми ще покажемо не один рекорд»,— наголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Так, перевезення зернових на експорт за звітний період зросли на 9,2% — до 3,7 млн тонн, імпортні перевезення — на 8% — до 16,2 тис. тонн. Перевезення зернових у внутрішньому сполученні склало 256 тис. тонн, транзитні — 125 тис. тонн.

За підсумками січня-листопада 2021 року перевезення зернових вантажів Укрзалізницею склали 29,8 млн тонн, зокрема у внутрішньому сполученні — 3,3 млн тонн, на експорт — 25,8 млн тонн, імпорт — 194,3 тис. тонн, транзит — 488 тис. тонн.

Повідомляється, що у жовтні середньодобове навантаження зернових вантажів склало 131,4 тис. тонн. Це найбільший показник за останні 10 років.

Нагадаємо, що АТ «Укрзалізниця» протягом 2022 року не планує нових етапів підвищення тарифів на вантажні перевезення, окрім того підвищення, що призначений на 1 січня 2022 року.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується