Case IH презентує нову серію самохідних обприскувачів – AgroTimes

Case IH розширює лінійку самохідних обприскувачів серією Patriot 50. Нові моделі Patriot 3250, 4350 та 4450 забезпечують більш комфортну роботу оператора та ефективніше внесення завдяки удосконаленим рішенням виробника.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Обприскувач вирізняється сміливим новим дизайном з переробленими передніми та задніми капотами. У кабіні преміум-класу використовується відзначена нагородами конструкція підлокітника MultiControl, якою обладнані трактори серій Steiger та Magnum. Завдяки багатофункціональній рукоятці оператор має швидкий доступ до елементів управління.

Інноваційна система підвіски шасі з 4-важільним механізмом забезпечує чудову стійкість обприскувача. Можливості регулювання осі дозволяють оператору швидко та легко підбирати ширину колії на осі відповідно до умов та місцевості.

Кабіна обладнана двома дисплеями, що налаштовуються: Advanced Farming Systems (AFS) AFS Pro 1200 забезпечує повний контроль та управління шасі; Viper 4+ пропонує покращені рішення для автоматичного наведення та управління продуктом.

Обприскувачі серії Patriot 50 призначені для того, щоб допомогти операторам максимально заощадити час у польових умовах, тому технічне обслуговування виконується швидко та легко. Крім того, ексклюзивна станція для промивання наконечників забезпечує операторам простий і доступний спосіб очищення розпилювальних наконечників.

Світлодіодні ліхтарі забезпечують кращу видимість у нічний час та споживають менше енергії. Кожен обприскувач серії Patriot 50 включає переднє освітлення на капоті, кабіні й баку, а також проблисковий маячок в центральній частині, керування яким здійснюється з дисплея AFS Pro 1200.

Штанги обприскувачів серії Patriot 50, виготовлені із міцних матеріалів. Конструкція підвіски стріли із паралельними важелями забезпечує стабільність машини й рівномірну обробку навіть у складних умовах.

Обприскувачі серії Patriot 50 можуть бути оснащені додатковою вдосконаленою технологією розпилення AIM Command FLEX II з пофорсунковим вимкненням. Вона забезпечує рівномірне внесення незалежно від швидкості руху та стану ґрунту. Завдяки шести режимам роботи AIM Command FLEX II пропонує гнучке та точне нанесення навіть у поворотах, на пересіченій місцевості та на полях неправильної форми. А вдосконалені регулюючі клапани форсунок забезпечують більшу норму виливу.

Обприскувач обладнаний автоматичним відключенням секцій і додатково його можна оснастити автоматичним керуванням висотою штанги.

Обприскувачі серії Patriot 50 поставляються з п’ятирічною підпискою на портал управління фермою AFS Connect, що дозволяє виробникам та роздрібним продавцям сільськогосподарської продукції візуалізувати дані та відстежувати машини.

Обприскувачі серії Patriot 50 будуть доступні для замовлення восени 2022 року.

Нагадаємо, нова система керування сівалками Case IH сумісна з будь-яким трактором.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується