Ефективність роботи сільгоспмашин підвищить точний RTK-сигнал – AgroTimes

Для покращення роботи всієї техніки потрібен точний сигнал, що підвищує ефективність керування різними процесами.

Про це розповів менеджер систем точного землеробства AFS від Case IH Роман Чвартацький, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Мережа станцій RTK+ від CASE IH дозволяє досягати точності позиціонування кожної машини до 1,5 см. З цією точністю можна виконувати автоматичне водіння, обприскування, розкидання добрив, обробіток ґрунту, картування врожайності, прокладання дренажів, планування, сівбу й роботу за технологією strip-till.

Для кожного користувача доступний портал, на якому можна перевірити роботу базових станцій RTK+, стан машини й статус її приєднання до мережі. Також портал зберігає історичну інформацію для клієнта про переміщення машини, її швидкість і статус корекції. Завдяки цьому користувач може згенерувати звіт руху машини з історією її переміщення та вказаними параметрами. Усе це здійснюється в режимі реального часу.

Для ще більшої зручності користування мережею було розроблено мобільний додаток, доступний на IOS та Android. У ньому можна оглядати базові станції та машини, що працюють у мережі, а також створювати геозони (дозволених і недозволених меж пересування), налаштовувати робочий час для машини з подальшим сповіщенням про порушення встановлених параметрів. Це дозволяє відстежувати роботу операторів і зменшувати непродуктивні витрати ТМЦ та моторесурсу.

Нагадаємо, телематичні рішення зменшують простій машин у середньому на 30%.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується