В Україні продовжує дорожчати пшениця — огляд за 1 грудня від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

Станом на 1 грудня в українських портах вартість пшениці продовольчої та фуражної продовжує зростати, а от ціна кукурудзи навпаки знизилась і тепер становить в Миколаївському порту — 7676 грн/т, а в портах Одеської обл. — 7 659 грн/т. До того ж стабілізувалась вартість ячменю.

Ціна соняшнику в портах Одещини продовжує зрости. Відучора культура подорожчала ще на 200 грн/т і наразі її вартість становить 19 800 грн/т.

До речі, щоб зрозуміти процес формування ціни кукурудзи для фермерів на освітній платформі Культиварій стартує новий курс «Цариця Полів. Тож, якщо ви хочете поглибити знання та дізнатись, коли найвигідніше продавати зерно, то переходьте за посиланням та реєструйтесь.

 

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується