FIELD MANAGER розширює можливості підключення до метеостанцій – AgroTimes

xarvio FIELD MANAGER від BASF Digital Farming розширив можливості підключення до метеостанцій, дозволивши інтегрувати гіперлокальні дані з METOS від Pessl Instruments і Sencrop у режимі реального часу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Гіперлокальні дані про погоду з підключених пристроїв легко інтегруються в агрономічні алгоритми та моделі xarvio. FIELD MANAGER постійно аналізує погодні дані для підтримки моделей стадій росту, внесення добрив, захисту рослин і часу регулятора росту, а також рекомендацій щодо продуктів.

Для клієнтів xarvio FIELD MANAGER з пристроями Sencrop можливість підключення та інтеграції даних про погоду розширена й тепер включає Австрію, Бельгію, Чеську Республіку, Німеччину, Угорщину, Нідерланди, Польщу, Велику Британію та Україну.

Зв’язування пристрою метеостанції будь-якої компанії з xarvio FIELD MANAGER – це швидкий та плавний процес із використанням найсучасніших ІТ-засобів безпеки. Клієнти просто входять до xarvio FIELD MANAGER, натискають «Метеостанції» в меню налаштувань користувача, вибирають виробника своєї метеостанції, потім вводять унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою. Процес займає всього кілька хвилин, а дані про погоду з підключеного пристрою відразу ж інтегруються до xarvio FIELD MANAGER.

«Наша мета – надати фермерам зручний та своєчасний доступ до точної агрономічної інформації та рекомендацій щодо оптимізації рослинництва. Ми цінуємо партнерство з провідними компаніями, що надає рішення у галузі цифрового сільського господарства та підтримує його стійкість», – зазначає глобальний менеджер з продуктів xarvio FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH Парваті Чандрасекхар.

Нагадаємо, FIELD MANAGER допомагає обрати найкращі гібриди відповідно до якості поля.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується