Чому ФГ «Клин» на Полтавщині обирає гібриди соняшнику Nuseed – AgroTimes

У господарстві «Клин» на Полтавщині під соняшник відводять третину угідь. Кілька років поспіль тут сіють гібриди Nuseed: лінолевий Камаро 2 і високоолеїновий НХ12М010, адже вони відповідають головним вимогам господарства.

Про це розповів власник ФГ «Клин» Олекій Шелест, пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, ці гібриди соняшнику дають стабільну врожайність, технологічні, за групою стиглості відповідають ґрунтово-кліматичним умовам, стійкі до вилягання та висипання в період визрівання.

«Підібрані гібриди прості й невибагливі, пластичні до умов вирощування – особливо Камаро 2. Окрім того, він дуже посухостійкий, має добрий початковий ріст і хорошу натуру зерна (близько 500 г), що є важливим показником для переробних підприємств», – зазначив господар.

Водночас гібриди мають і інші переваги. За словами фермера, вирощування високоолеїнового соняшнику НХ12М010 – прогресивна і вигідна тема.

«У питанні збуту врожаю ВО-соняшнику я співпрацюю з компанією «Укролія», які доплачують у середньому по 50 доларів за тонну», – розповів Олексій Шелест.

Середньоранній гібрид Камаро 2 аграрій використовує для підстрахування, адже у різні за погодними умовами роки він дає стабільний, хороший урожай і має високий уміст олії – 50-52%.

Детальніше про переваги гібридів соняшнику селекції Nuseed читайте у статті.

Нагадаємо, високоолеїновий гібрид соншнику від Nuseed дає високі врожаї за різних умов.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується