Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad спрощують виконання робіт в господарстві

Посівні комплекси Spirit від компанії Väderstad – це універсальні агрегати, в яких  втілено інноваційні рішення, що спрощують виконання робіт в господарстві, пише agronews.ua.

Зокрема, Spirit у варіантах із робочою шириною 6, 8 або 9 метрів забезпечують високу точність і продуктивність висіву різноманітних культур. Точна глибина висіву насіння у ґрунт здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметру (380 мм).

Ідеальне розміщення насіння досягається завдяки належному регулюванню висівних дисків. Відстань між дисками має бути не менше 2-х і не більше 10 мм: ідеальна відстань становить 2–3 мм (якщо під час обертання відстань між дисками в будь-якій точці перевищуватиме 10 мм, диск необхідно замінити).

Регулюють відстань між дисками встановленням/видаленням шайб завтовшки 0,5 мм на осі дисків. Але слід пам’ятати, що з кожного боку диска мають залишитися хоча б по дві шайби. Тому, якщо відрегулювати зазор між дисками шайбами вже не можливо, диски слід замінити на нові.

Ще донедавна за зміни відстані між дисками також слід було проводити додаткове регулювання чистиків. Аби уникнути цього, виробник запропонував нові чистики, робоче положення яких щодо дисків завжди оптимальне. Новий чистик можна встановлювати на більш старих моделях сівалок.

Нагадаємо, Väderstad презентує Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується