Зекономити 35% пального дозволяє самохідний обприскувач Uniport 4530 – SuperAgronom

Самохідний обприскувач Jacto Uniport 4530 споживає від 0,4 до 0,7 л палива на 1 га, що на 35% менше, ніж аналогічна техніка в сегменті обприскування.

Про це інформує прес-служба компанії, передає Traktorist.ua.

З 42-метровими штангами і використанням гібридної технології зі сталі та вуглеволокна обприскувач Jacto Uniport 4530 має найнижчу вагу на довжину штанги на ринку.

Також визначальним фактором економії палива є технології трансмісії, які розробляє Jacto. Усі машини лінійки Uniport мають повну інтеграцію між дизельним двигуном і системою трансмісії. Таким чином, можна регулювати потужність, що передається машині, залежно від рельєфу місцевості.

Це дозволяє машинам мати інтелектуальну трансмісію та отримувати потужність у необхідній кількості. Система є самокерованою і прагне отримати найкращу робочу точку у кривій дизельного двигуна та у кривій ефективності трансмісії для максимального підвищення ефективності використання палива.

Баланс мас на вісях і гідравлічна гальмівна система ABS також сприяють зниженню витрати палива, що робить процеси розгону та гальмування більш ефективними.

 

«Jacto завжди прагне забезпечити виробнику максимальний урожай і мінімальний вплив на довкілля під час роботи в полі. Завдяки технологічним інноваціям, присутнім у всіх наших лінійках продуктів, ми змогли значно зменшити споживання води, палива та агрохімікатів», — розповів Родрігу Мадейра, бізнес-менеджер лінії самохідного обприскування.

 

Нагадаємо, самохідний розкидач Jacto здатен працювати на рівні 5 тракторів із причіпними агрегатами.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується