Wiferion розробила автоматичну систему зарядки для польових роботів – AgroTimes

Німецька компанія Wiferion, що займається технологіями бездротової зарядки AGV, розробила автоматизовану та стійку до атмосферних впливів систему зарядки etaLINK, що працює за принципом магнітної індукції.

Про це повідомляє futurefarming.com.

Зарядний пристрій etaLINK має сертифікат IP 65 та захищений від атмосферних впливів. Волога, бруд або пил не можуть пошкодити герметизовану систему.

«Якщо в майбутньому сільськогосподарські роботи працюватимуть у режимі 24/7, їх потрібно буде заряджати за відсутності електрики на полях. У поєднанні з мобільною зарядною станцією наші системи зарядки можуть забезпечити роботів повністю автоматизованою енергією за будь-якої погоди», – зазначає директор з маркетингу та керівник відділу продажів Wiferion Джуліан Сойм.

Загалом система etaLINK сумісна з усіма польовими роботами з електричним приводом і підтримує напругу від 15 до 60 В.

Бездротовий зарядний пристрій можна використовувати для батареї будь-якого типу, незалежно від хімічного складу комірки, але розробник рекомендує літій-іонні батареї для досягнення повної потенційної потужності. etaLINK підтримує контрольований режим заряджання (CC-CV) та автоматичний режим з керуванням зарядним пристроєм (CAN).

Потужність заряджання становить 3000 Вт. Час заряджання залежатиме від ємності акумулятора та допустимого струму заряджання акумулятора. За словами виробника, система працює за принципом «вмикай і працюй»: мобільний компонент підключається до батареї, а стаціонарний – до мережі, й одразу можна працювати.

Наразі etaLINK доступний у Європі. Утім, Wiferion ще працює з виробниками польових роботів над удосконаленням цієї системи.

Раніше повідомлялося, скільки коштує польовий робот.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується