Українські аграрії отримали доступ до найбільших метеостанцій світу – SuperAgronom

Платформа xarvio® FIELD MANAGER BASF Digital Farming розширила можливості аграріїв щодо підключення пристроїв до метеостанцій. Відтепер агровиробники можуть інтегрувати дані з метеостанцій Sencrop (французьке рішення) та METOS (виробництво австрійської Pessl Instruments).

Про це інформує прес-служба компанії.

Співпраця з визнаними в світі метеостанціями дає можливість аграріям обирати сумісну зі своїм господарством техніку та інтегрувати до xarvio® FIELD MANAGER отримані з неї дані. Адже платформа видає свої рекомендації (щодо внесення ЗЗР, кількості препаратів, добрив чи потенційних ризиків) на основі даних від метеостанцій.

Наприклад, якщо сервіси xarvio® отримають інформацію про ймовірну посуху чи, навпаки, затяжні дощі, то «порадять» господарству той чи інший захист у стресових умовах. Господарства по всьому світу встановлюють на своїх полях метеостанції різних виробників. Відтепер інтеграція метеоданих від трьох компаній-лідерів ринку (Arable, Sencrop та Pessl Instruments) відбуватиметься легко й швидко.

xarvio Field Manager BASF Digital Farming

 

«Два роки тому ми почали співпрацю з метеостанціями від Arable. Сьогодні ж колаборація з METOS та Sencrop ще більше розширить клієнтський вибір. Крім того, це підкреслює цінність, яку ми приділяємо партнерству з провідними компаніями, щоб постійно надавати кращі цифрові рішення агросектору з фокусом на врожайність і стійкість», — зазначила Парваті Чандрасекар, глобальна менеджерка продуктів xarvio® FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH.

 

Щоб під’єднатися до потрібної метеостанції, користувачам xarvio® FIELD MANAGER потрібно просто увійти на платформу, натиснути «Метеостанції» в меню налаштувань, обрати виробника своєї метеостанції, а потім ввести унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою. Процес займає кілька хвилин, а дані про погоду з підключеної метеостанції одразу інтегруються в xarvio® FIELD MANAGER.

Дані про погоду, отримані від метеостанції METOS від Pessl Instruments, зможуть інтегрувати в xarvio® FIELD MANAGER клієнти з Бразилії, Аргентини, США та Європи. Для пристроїв Sencrop список країн ще більший — це Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Велика Британія та Україна.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується