Ціни на зернові та олійні — огляд за 23 листопада від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

Станом на 23 листопада в портах Одещини та порту Миколаєва продовжують рости ціни на зернові.

Так, ціна пшениці 2 класу в порту Миколаєва зросла на 65 грн/т до 9 122 грн/т, в портах Одещини на 72 грн/т до 9 115 грн/т. Також продовжують дорожчати ячмінь та фуражна пшениця.

В портах Одеської області додав у ціні соняшник, відучора зростання склало 100 грн/т. Наразі ціна культури 19 200 грн/т.

Нагадаємо, ф’ючерси на сою в США минулого тижня підскочили на 2,1% до найвищого рівня за майже сім тижнів. Підтримку цінам надали нові експортні угоди та укріплення внутрішнього готівкового ринку. А от чиказькі ф’ючерси на пшеницю піднялися в понеділок на 1,2% до найвищого рівня за дев’ять років, оскільки скорочення поставок у провідних світових експортерів сприяло розвитку ринку.

Водночас вартість сої в Україні від початку старту жнив знизилась на понад 1000 грн/т. Хоча минулого року в цей період спостерігалась протилежна, висхідна тенденція.

 

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується