Agricom Group планує перевести завод із виробництва пластівців ТМ “Добродія” і San Grano на сонячну енергію

У наступному році на заводі “Добродія Фудз”, що виготовляє продукцію під ТМ “Добродія” та San Grano, планують розпочати перший етап проєкту зі встановлення сонячних батарей у рамках “Стратегії сталого розвитку Agricom Group”.

“Ми плануємо замінити використання більшої частини електрики на підприємстві сонячною енергією та альтернативними джерелами. Нині завод повністю відмовився від природного газу і перейшов на альтернативні джерела опалення. При виробництві ми використовуємо лише електроенергію, частка якої у собівартості виробництва становить не більше 5%”, – повідомила Ірина Брославцева, директор компанії “Добродія Фудз”.

Щодо альтернативних джерел енергії, вже котрий рік поспіль біокотельня заводу використовує лушпиння вівса та відходи третьої категорії із зерноочисних машин. У результаті їх спалювання утворюється технологічна та побутова пара, яка використовується як при виробництві, так і для обігріву приміщень.

Крім того, на початку жовтня завод перевів сушарку елеватора на тверде паливо (деревні пеллети, пеллети з лушпиння соняшника, деревну тріску і лушпиння вівса) та відмовився від використання газу повністю. “Рішення переходу на альтернативні джерела енергії було ухвалено у зв’язку з підвищенням цін на природний газ для підприємств щонайменше втричі”, – додала Ірина Брославцева.

­­За прогнозом Міжнародного агентства із відновлюваних джерел енергії, до 2050 альтернативні джерела енергії забезпечуватимуть понад 90% світового попиту на електроенергію. “За “Стратегією сталого розвитку Agricom Group”, Група рухається до забезпечення своєї діяльності на 100% відновлювальною енергією до 2025 року. Всього за кілька років більша частина нашого обладнання буде працювати за рахунок чистої енергії, виробленої сонячними установками. Нині ми співпрацюємо з компаніями з відновлюваної енергетики та навчальними закладами для подальшого розвитку рішень, спрямованих на сталий розвиток сільського господарства”, – поділився Петро Мельник, співвласник та виконавчий директор Agricom Group.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується