В США фермерам заборонять використання добрив у сезон дощів – AgroTimes

Наступного року в окрузі Хіллсборо (штат Флорида, США) влада має намір регулювати використання добрив у сезон дощів, щоб запобігти забрудненню агрохімікатами затоки Тампа, пише fox13news.com.

Ця постанова забороняє використання азотних та фосфорних добрив з 1 червня по 30 вересня кожного року.

За словами комісара Маріелли Сміт, запобігти потраплянню шкідливих речовин у затоку набагато простіше та дешевше, ніж очистити її після забруднень. Також Сміт зазначає, що азотні добрива, які застосовують аграрії округу, є забруднювачем номер один для затоки.

Відповідно до цього, влада округу запровадила постанову, яка забороняє використання аграріями азотних та фосфорних мінеральних добрив у літній період. Порушення цієї постанови тягне за собою відповідне покарання.

«Це має принести користь місцям, які ми любимо, а також забезпечити необхідну ясність для місцевих жителів, які раніше не були впевнені у доцільності внесення добрив під час дощів», – зазначає Майя Берк, помічник директора програми Tampa Bay Estuary Program.

Керівники округів працювали над новими правилами із серпня у зв’язку з величезною кількістю померлої риби, що з’явилася на березі в період припливу в липні. Високі концентрації азоту також мали вплив на рекордну кількість смертей ламантинів.

Нагадаємо, цього літа у Німеччині виявили сильне забруднення водойм пестицидами.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується