Сівалка Fendt Momentum має надзвичайно високу точність роботи – AgroTimes

Сівалка точного висіву Fendt Momentum має сучасне оснащення, що забезпечує зручне керування агрегатом і високу якість роботи.

Про це розповіли в ході прес-туру на Digital Field.

Налаштування машини дуже просте та швидке, зокрема, воно не вимагає калібрування: потрібно лише виставити глибину, засипати зерно й можна сіяти. Норма висіву зазначається на комп’ютері, система зчитує ці дані й сама коригує швидкість обертання висіваючого апарату. Так само це працює з унесенням рідких добрив. До того ж, кожен рядок має свій гіроскоп, що коригує роботу кожної секції на поворотах і криволінійних ділянках.

Термінал сівалки також надає інформацію щодо наявності двійників чи пропусків. На моніторі є кольорове кодування, завдяки чому навіть недосвідчені оператори зможуть зрозуміти, що якийсь із параметрів не дотримується. Разом з тим система показує, змінився цей показник по всій сівалці одночасно, чи на якомусь конкретному рядку, й надає оператору підказки, що потрібно перевірити. Це також стосується внесення добрив. Під баком і на кожному рядку встановлено фільтри, які в разі забиття промиваються просто на полі. Таким чином можна вчасно відреагувати на проблеми чи неточності й завдяки якісній сівбі отримати рівномірні сходи, що підвищить врожайність культури.

Нагадаємо, на українських полях найбільш комфортною є швидкість сівби 15 км/год.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується