Завершило розслідування розтрати зерна на 3,2 млн грн із Держрезерву – АГРОПОЛІТ

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування розтрати зерна на 3,2 млн грн із Державного агентства резерву. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«16 листопада 2021 року НАБУ і САП завершили розслідування за фактом можливої розтрати службовими особами Державного агентства резерву України зерна на суму понад 3,2 млн грн. Стороні захисту відкрили матеріали слідства перед складанням обвинувального акта», — йдеться у повідомленні.

Серед підозрюваних: очільник однієї з філій ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів», керівники виробничо-технічної лабораторії та елеватору цього підприємства.

 

Слідство встановило, що у листопаді 2020 року керівник філії за попередньою змовою з іншими працівниками незаконно і безоплатно відвантажили насіння соняшника, що перебувало на зберіганні в цій філії, іншим приватним структурам. Й у такий спосіб здійснили розтрату у понад 189 тонн насіння соняшнику вартістю 3,2 млн грн. Зерно вивезли за межі філії, однак, детективи Національного бюро вжили невідкладних заходів аби запобігти його подальшому незаконному обігу й повернули до держпідприємства», — повідомили в НАБУ.

 

Дії усіх осіб кваліфіковані за ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу Укріїни.

У НАБУ підкреслили, що детективи агенства розслідують ще низку епізодів щодо зловживань на підприємствах, які входять до складу Держрезреву.

Нагадаємо, 27 липня 2021 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили трьом особам про підозру в реалізації корупційної схеми з заволодіння 1,56 тис. тонн зерна на більш ніж 12 млн грн.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується