В «Агропродсервіс Вест» розповіли про вакцинацію бройлерів – AgroTimes

ТОВ «Агропродсервіс Вест» вакцинує птицю спочатку в інкубаторі векторною вакциною проти таких інфекційних хвороб, як хвороби Марека, Гамборо, Ньюкасла й інфекційного бронхіту.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів лікар ветеринарної медицини «Агропродсервіс Вест» Володимир Сисак.

«Упродовж вирощування вакцинуємо птицю ще на 14-ту добу проти хвороби Ньюкасла, згідно з епізоотичним станом району, – зазначив він. – За 2-3 дні перед вакцинацією та після неї обов’язково випоюємо бройлерам комплексні вітамінні препарати: ловіт, міксовіт, інтравіт, біосупервіт для підтримання імунного статусу».

Лабораторні аналізи крові на наявність материнських антитіл щодо напруженості імунітету після проведених вакцинацій робить постачальник вакцин. Також господарство паралельно відправляє матеріал до Львівського науково-дослідного інституту.

Довідка

«Агропродсервіс Вест» (Тернопільська область)займається вирощуванням бройлерів. Утримує 270 тис. голів бройлерів і 30 тис. голів індиків. Вирощену птицю забиває у власному забійному цеху потужністю 10 тис. голів за зміну – 20 тонн м’яса птиці, яке реалізує і в сирому, і в готовому вигляді – як консервацію та кашу з курятиною.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується