Озвучено обсяги торгівлі агропродукцією між Україною та Китаєм – АГРОПОЛІТ

Тільки за 8 місяців 2021 року експорт до Китаю з України склав приблизно $6 млрд. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, йдеться у матеріалі AgroPolit.com.

Він зазначив, що КНР є стратегічним партнером у торгівлі і в імпорті сільськогосподарської продукції з Україною.

«Це підтверджується цифрами. Якщо ми подивимось на експорт сільськогосподарської продукції в Україні за перші 9 місяців (3 квартали 2021 року), то на $3 млрд експортували агропродукції саме в КНР. Китай – це №1 торговельний партнер з агропродукції для України. Фактично близько 15 % або ⅙ всього українського аграрного експорту цього року їде в КНР. В нас є гарна взаємодія за класичними культурами, такими продуктами, як, наприклад, кукурудза, ячмінь чи соняшникова олія. Нам також важливо і ми готові робити необхідні заходи, щоб інші культури мали постійний доступ до експорту в Китай (пшениця, соя, соєвий чи соняшниковий шрот)», — повідомив чиновник.

Він додав, що Україна готова відновити та нарощувати експорт продукції курятини в КНР. А також розвивати співпрацю в садівництві (наприклад, постачання яблук).

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, назвно українську агроподукцію, яку планують розпочати експортувати до Китаю.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується