ОТП Банк у трійці комерційних банків із найбільшим приростом кредитного портфелю для юросіб з початку 2021 р. – AgroTimes

ОТП Банк увійшов у трійку комерційних банків, які найсуттєвіше наростили кредитні портфелі для юридичних осіб за три квартали 2021 року, повідомив на офіційному сайті Національний банк України.

Так, за інформацією регулятора, протягом січня-вересня ц.р. кредитний портфель юридичних осіб в ОТП Банку збільшився на 37,2% та разом в усіх валютах перевищив еквівалент 1 млрд дол. США.

«ОТП Банк успішно реалізує трирічну стратегію з подвоєння корпоративного кредитного портфелю, максимально покращує свої продукти, постійно підвищує якість клієнтського шляху та індивідуально підходить до кожного проєкту. Саме тому підприємства обирають ОТП Банк для фінансування своїх проєктів з розвитку та масштабування їхнього бізнесу», – розповіла директор департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку Ольга Волкова.

Довідково:

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується