John Deere презентував 14 нових тракторів серії 6R – AgroTimes

Компанія John Deere представила 14 моделей тракторів нового покоління потужністю від 110 до 250 к. с., що мають більше інтелектуальних можливостей.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ключовою функцією нової серії 6R є вбудована система 1-Click-Go-AutoSetup, яка спрощує налаштування трактора. Оператор витрачає на 90% менше часу в полі на натискання кнопок дисплею. Усі необхідні налаштування можна запланувати заздалегідь і керувати ними з серверу My John Deere, включно з агротехнічними даними, як-от межі поля, навігаційні лінії та карти-завдання.

Також виробник підвищив комфорт оператора: зникла приладова панель за рульовим колесом – це не тільки покращує передній огляд, а й дає змогу оператору керувати за допомогою підлокітника та консолі праворуч.

Для фронтальних навантажувачів передбачено динамічну систему вимірювання маси, яка дає змогу зважувати матеріал під час руху. Окрім цього, функція RTP дає змогу повертати фронтальний навантажувач у потрібне положення одним натисканням, а вирівнювання по горизонталі запобігає втратам матеріалу з ковша.

IPM (інтелектуальна система управління потужністю) надає більше можливостей. Тепер вона забезпечує додаткову потужність для застосування гідравлічної системи. Чотирициліндрові моделі можуть забезпечити до 20 к. с., а шестициліндрові — до 40 к. с. під час застосування гідравлічних турбін, насосів і найбільш енергоємного знаряддя, наприклад, прес-підбирачів з одночасним пакуванням тюків, аплікаторів для внесення органічних добрив та сівалок.

На кінець 2022 року новий супутниковий приймач StarFire запропонує ще більший функціонал точного землеробства. Незалежно від обраного вами рівня точності сигналу корекції, фермери будуть вражені неперевершеною стабільністю сигналу, отриманого приймачем під час роботи в зонах із нечітким сигналом.

Щоб задовольнити індивідуальні вимоги клієнтів, серію 6R було доповнено чотирма новими моделями тракторів. Головними серед них є компактна й ефективна модель 6R 185, яка забезпечує майже 234 к. с. з інтелектуальною системою управління потужністю та призначена для транспортних робіт, а також 6R 150 з чотирициліндровим двигуном і високим корисним навантаженням, яка є ідеальним універсальним засобом для змішаних господарств.

У цьому ряді агрегатів також доступні додаткові варіанти трансмісії. Окрім AutoQuad Plus та IVT AutoPowr, клієнти тепер можуть обрати опцію CommandQuad для чотирициліндрових моделей.

Нагадаємо, John Deere пропонує нові системи збору матеріалу та механічний грейфер.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується