Високоолеїновий гібрид соняшнику від Nuseed дає найвищий вихід олії – AgroTimes

У підприємстві «Рівнянське» на Кіровоградщині три роки поспіль вирощують виключно середньоранній високоолеїновий гібрид соняшнику НХК12М010 селекції Nuseed, адже переконалися в його продуктивності та  високому вмістові олеїнової кислоти в олії.

Про це AgroTimes розповіли в компанії.

«Наше господарство вирощує соняшник багато років, і за цей час сіяли гібриди різних провідних селекційних компаній», – розповідає агроном підприємства Наталя Цибульова.

Три роки тому тут почали засівати усю площу лише одним гібридом – НХК12М010 заради отримання високих показників олеїнової кислоти.

«У виборі ми не помилилися: порівнюючи з іншими гібридами, цей дає найбільший вихід олії з гектара», – зазначає агроном.

Два попередні роки у господарстві збирали насіння соняшнику з умістом олеїнової кислоти в олії понад 82%.

Цього року насіння мало високу олійність, а от показники олеїнової кислоти через дощі дещо знизились, проте лишились на достатньому рівні через погодні умови.

Також у господарстві відзначають високу посухостійкість гібриду.

«Головним лімітаційним чинником урожайності та якості продукції в нашому регіоні є волога, тож показники в бункері у різні роки можуть відрізнятися у 1,5-2 рази, залежно від кількості опадів у критичні фази розвитку рослин культури», – зауважив Андрій Рускевич, керівник ПрАТ «Рівнянське».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується