Американська компанія планує виробляти іригаційне обладнання в Україні – AgroTimes

Американська компанія «Valmont, Inc.» планує розгорнути власне виробництво в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України за результатами укладання Меморандуму про співпрацю між міністром Романом Лещенком та віце-президентом компанії «Valmont, Inc.» Дарреном Сікманом.

Практично кожна друга система зрошення у світі –  виробництва «Valmont, Inc.». Компанія має 75-річну історію у виробництві зрошувального обладнання повного циклу з капіталізацією понад $ 5 млрд.

«Компанія знає про успішність реалізації земельної реформи та старт іригаційної реформи в Україні. Вона має амбітні плани щодо розгортання в нас свого виробництва з високим рівнем локалізації: зможе виробляти та продавати в Україні системи зрошення повного циклу – від насосних станцій до дощувальних машин останнього покоління», – розповів Роман Лещенко.

За словами очільника відомства, Міністерство продовжує на наступний рік програму щодо компенсації 25 % для виробникам вітчизняного сільськогосподарського обладнання, а також масштабує для аграріїв державну програму підтримки введення в експлуатацію нових меліоративних земель за умови, що нова меліоративна інфраструктура вироблена на українських заводах.

Нагадаємо, законопроєкт щодо стимулювання гідротехнічної меліорації земель прийнято за основу.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується