Väderstad виводить на світовий ринок нову сівалку з системою централізованого завантаження – SuperAgronom

Компанія Väderstad презентує нову сівалку точного висіву Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження.

Про це повідомляє прес-служба Väderstad, пише Traktorist.ua.

Продуктивність сівалки, яка встановила світовий рекорд, збільшується за рахунок можливості внесення як насіння, так і добрив з централізованим завантаженням.

Нагадаємо, що високошвидкісна сівалка Väderstad Tempo L здійснила сівбу 502,05 га кукурудзи за 24 год, встановивши світовий рекорд в Угорщині в 2017 р.

«Тепер сімейство сівалок точного висіву Tempo L розширюється і ми представляємо нову Tempo L Central Fill з системою централізованого завантаження як насіння так і добрив. Система централізованого завантаження означає, що замість того, щоб засипати насіння в індивідуальний бункер кожної висівної секції, аграрію доведеться здійснити завантаження лише одного великого центрального бункера. Потім сівалка Tempo здійснить розподіл насіння та добрив до кожного рядка — все це здійснюватиметься з рекордною швидкістю та точністю сівби», — розповідає Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу Väderstad

Завдяки такій системі централізованого завантаження аграрії зможуть збільшити свою продуктивність, здійснивши більший об’єм сівби за один день.

Нова Tempo L Central Fill буде доступна з 16 або 24 рядами, з міжряддям від 450 до 762 мм, залежно від моделі. Для забезпечення високої продуктивності сівалка обладнана новим бункером загальним об’ємом 7 200 літрів, який вміщує 2 200 л насіння та 5 000 л добрив.

«Новий бункер сівалки Tempo L Central Fill обладнаний двома вентиляторами, які розташовуються в його передній частині, що забезпечує високу потужність дозування посівного матеріалу та добрив. Технологія системи централізованого завантаження дуже інтуїтивна. Немає центрального двигуна, який дозує насіння — натомість, кожна висівна секція миттєво забезпечується необхідною кількістю насіння для роботи високоточного висівного пристрою PowerShoot», — наголошує пан Ховнерт.

Прем’єра нової сівалки точного висіву Tempo L 16-24 з системою централізованого завантаження відбудеться на міжнародній виставці Agritechnica у лютому 2022 р. Машина буде доступна для замовлення  в кінці 2022 р.

 


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується