У 2021 році на Львівщині зареєстровано понад 128 тис. земельних ділянок – AgroTimes

Упродовж 2021 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління зареєстровано 128177 земельних ділянок в Національній кадастровій системі.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Процес отримання громадянами послуг Держгеокадастру здійснюється на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом у 2021 році до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 198 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 197 тис. заяв, або 99,4% від їх загальної кількості. Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру про земельні ділянки. Загалом по області, цього року, опрацьовано понад 51 тис. заяв про видачу таких витягів.

Нагадаємо, Держгеокадастр розширює інформацію щодо земельних ділянок. Також ми писали, що нотаріальні послуги з перевірки власників та набувачів землі становить 10 тис. грн.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується